Türk Mutfağının Geleneksel Lezzetlerinin Yatırımcısı Olmak İster Misiniz?

Türkiye’nin en büyük yerli restoran zinciri HD HOLDİNG olarak, Türkiye genelinde 50'den fazla ilde 250’den fazla restoranımızla faaliyet gösteriyoruz. 3.500’ün üzerinde çalışanımızla her yıl 30 milyondan fazla misafir ağırlayan büyük bir aileyiz. Geleneksel Türk mutfağının vazgeçilmez lezzetlerini, restorancılık alanındaki uzmanlığımız ile birleştirerek misafirlerimize uygun fiyatla sunuyoruz.

Türkiye’nin en büyük pide zinciri olan Pidem markamız ile Türkiye’nin dört bir yanındaki misafirlerimizi kaliteli, doyurucu, lezzetli ve uygun fiyatlı pidelerimizle buluşturuyoruz. Başarılarla dolu bu yolculuğumuzda, daha fazla kişiye ulaşılabilmek, lezzetli ve uygun fiyatlı pidelerimizi daha fazla misafirimizin denemesini sağlamak için, bizimle birlikte büyüyecek ve kazanacak yol arkadaşları arıyoruz.

Franchise Adaylarında Aradığımız Özellikler

HD Holding Franchise Sistemi Nasıl Çalışıyor?

Öncelikle aday tarafından franchise ön başvuru formu doldurulur. HD Holding tarafından değerlendirilen forma istinaden aday ile görüşme yapılır. Eğer adayın bir alan/yer/adres önerisi varsa ziyaret edilip fizibilite çalışması yapılır. Aday tarafından belirlenmiş bir alan bulunmaması halinde HD Holding ekipleri ile birlikte çalışılarak bölge değerlendirilir ve yer tespiti yapılır. Alanın uygun bulunması halinde mimari projesi hazırlanır ve uygulamaya konulur. Personel alımı ve eğitimi HD Holding tarafından yönlendirilir. Açılışa kadar geçen süreçte her aşama HD Holding operasyon ekibi tarafından desteklenir, kontrol edilir ve gerekli tüm yönlendirmeler yapılır. Restoranların tüm ürün tedariği, gıda denetimleri, personel eğitim süreçleri HD Holding ekipleri tarafından yürütülür. Restoran süreçleri HD Holding operasyon ekibi tarafından desteklenir.
Sorularınızı franchise@pidem.com.tr mail adresinden ya da 0212 281 63 64 no’lu telefondan iletebilirsiniz.

Başvuru Formu

Kişisel Bilgiler LÜTFEN EKSİK BİLGİLERİ TAMAMLAYIN
Belirlediğiniz Bir Yer Varsa