HAKKIMIZDA

Türkiye’nin En Yaygın Pide Zinciri, Pidem

Her siparişte aynı tazeliği ve kaliteyi sunmak için 2010 yılında bir lezzet yolculuğuna çıktık. Bugün, aynı hedef ve değerler ile Türkiye’nin lider pide zinciri markası olmanın gururunu yaşıyoruz.

Peki bu başarının sırrı ne? Tabii ki ilk günden bugüne koruduğumuz kalitemiz ve lezzetimiz! Çünkü lezzetli bir pide hazırlamak, hamur açmak gibi incelikli bir iştir. Bunun için biz her siparişte kişiye özel günlük hamur açıyor, sürekli denetimden geçen en taze ve kaliteli malzemeleri kullanarak pidelerimizi beğenine sunuyoruz.

Pidem’e gelen her sipariş, kalite ekibimizin eğittiği işin ehli pide ustaları tarafından hazırlanıyor. Bu sayede Türkiye’nin dört bir köşesinde, Pidem restoranlarında hep aynı lezzet deneyimi yaşanıyor.

Seni de günlük hazırlanan, benzersiz lezzetlerle buluşturmak için Türkiye’nin en yaygın pide zinciri Pidem’e bekliyoruz!

Kalite Gıda Güvenliği
Kalite ve Gıda Güvenliği* Et ürünlerimiz Yerli Üreticilerde Helal Sertifikalı Etten Üretilmektedir.
İlk Fırsat
SOSYAL SORUMLULUK
İlk Fırsat Programı

Pidem olarak Esas Sosyal’in sosyal yatırımı olan, yeni üniversite mezunu gençlerin ilk işe girişlerinde karşılaştıkları fırsat eşitsizliği sorununa çözüm modeli sunan İlk Fırsat Programı’nın kurumsal destekçisiyiz.

İlk Fırsat
SOSYAL SORUMLULUK
Kafessiz Türkiye

Kafessiz bir Türkiye için kafes sisteminden elde edilen yumurtaları tedarik zincirimizden çıkarttık.