FRANCHISING

Türkiye’nin En Büyük Yerli Restoran Zincirini Birlikte Daha Da Büyütelim!

HD Holding olarak, bizi biz yapan değerleri, Türk mutfağının geleneksel ve vazgeçilmez lezzetlerini sahipleniyoruz. Bugün 50’den fazla ilde 300'den fazla restoranımız ve 3.000'ün üzerinde çalışanımızla her yıl 40 milyon misafirimize hizmet veriyor, Türkiye’nin en büyük yerli restoran zinciri markası olmanın gururunu yaşıyoruz.

BAŞVURU FORMU İÇİN TIKLAYIN

Türkiye’nin lider pide restoran zinciri Pidem markamız ile Türkiye’nin dört bir yanındaki misafirlerimizi enfes pidelerimizle buluşturuyoruz. Peki bu başarının arkasında ne var? İlgili personeller, işinin ehli ustalar, her siparişte kişiye özel açılan günlük hamurlar, sürekli denetimden geçen en taze, en kaliteli malzemeler, enfes lezzet ve uygun fiyat politikası var. Başarı ve lezzet dolu bu yolculuğumuzda hedefimiz daha da büyümek, uygun fiyatlı enfes pidelerimizi daha fazla insanla buluşturmak. Bunun için de bizimle birlikte yürüyecek yol arkadaşları arıyoruz.

Franchise Adaylarında Aradığımız Özellikler

  • Alanında lider ve kazançlı bir markayı temsil etme isteği,
  • Türk lezzetlerini, güçlü bir Türk markası ile daha fazla kişiye ulaştırmanın heyecanına sahip olmak
  • Zamanını Pidem restoranına ayırabilecek olmak
  • Gerekli olan yatırımı karşılayacak finansal kaynaklara sahip olmak
  • Vazgeçilmez prensiplerimiz olan “Ürün kalitesi odaklı”, “Misafir memnuniyeti odaklı” ve “Her zaman uygun fiyat odaklı” olmayı benimsemiş olmak

HD Holding Franchise Sistemi Nasıl Çalışıyor?

Türkiye’nin Lider Pide Restoran Zincirinin En Yeni Halkası Sen Ol!

Bizimle aynı yolda yürümek istiyorsan ilk adım çok basit: Franchise Ön Başvuru Formu. Doldurduğun form, HD Holding tarafından incelendikten sonra birlikte geleceği konuşmak için aynı masaya oturuyoruz.

Devamında iki seçenek var. Eğer, potansiyel en yeni Pidem noktamız için senden herhangi bir alan/yer/adres önerisi gelirse ziyaret edip fizibilite çalışmaları yapıyoruz. Eğer gelmezse, HD Holding ekiplerimiz devreye giriyor ve seninle birlikte bölgeleri değerlendirip, yer tespiti yapıyor. İncelemeler sonunda lokasyon uygun bulunursa mimari projesini hazırlatıyor ve hızlıca uygulamaya koyuyoruz.

Açılış ve restoran süreçleri de HD Holding operasyon ekibi tarafından destekleniyor, kontrol ediliyor ve gerekli tüm yönlendirmeler seninle paylaşılıyor. Ürün tedariği, gıda denetimleri, personel eğitimi gibi konular da yine onlar tarafından uzmanlıkla yönetiliyor. İşte başarı hikayemiz böyle başlıyor. Aklına takılan herhangi bir şey olursa franchise@pidem.com.tr mail adresinden ya da 0212 281 63 64 no’lu telefondan bize ulaşabilirsin.

1
Kişisel Bilgileriniz
Düşünce ve önerileriniz bizim için çok önemli.
Phone
2
Belirlediğiniz Bir Yer Varsa
Düşünce ve önerileriniz bizim için çok önemli.
3
Pidem’in Franchise Fırsatlarını Nerden Duydunuz?
Düşünce ve önerileriniz bizim için çok önemli.